Умови Гарантії:

Гарантія поширюється тільки на продукти Freebord, придбані в цьому інтернет магазині (Freebordeurope.com) і поширюється тільки на першого власника строком на 90 днів з моменту придбання. Всі гарантійні повернення мають супроводжуватися оригінальним чеком про покупку.

Freebord гарантує, що всі продукти, що продаються нами, не мають дефектів матеріалу або виробництва. Відповідальність Freebord обмежується ремонтом або заміною дефектної частини виробу. Freebord не несе відповідальності за будь-які витрати, втрати або пошкодження, отримані в результаті користування або втрати продукту. Ця гарантія підпадає під наступні обмеження додатково до будь-яких, встановлених в силу чинного законодавства :

* Покриття в рамках цієї обмеженої гарантії недійсне, якщо будь-які модифікації або зміни були внесені до товару Freebord, які не були письмово дозволені Freebord.

* Ремонт або заміна продукції покривається тільки при наявності гарантії.

* Товари Freebord покриваються лише письмовою гарантією (інших версій не існує)

Гарантія не поширюється на:

– Пошкодження або поломки пов’язані з надмірним використанням
– Пошкодження або поломки, пов’язані із зіткненням
– Пошкодження в результаті зловживань, неправильного використання або неуважності
– Навмисна шкода і/або поломки
– Сколи по краях та/або пошкодження під тиском від нормального зносу і зловживання
– Деформація дошки в наслідок впливу високих температур, вологи, або снігу
– Пошкодження внаслідок неправильної установки аксесуарів
– Будь-яка шкода, завдана внаслідок чогось іншого, крім дефектів у матеріалі чи виготовленні
– Пошкодження від використання розчинників, клеїв

Якщо дефект виник у Freebord протягом обмеженого гарантійного терміну, користувач повинен негайно повернути нам товар. Freebord не несе відповідальності за будь-які витрати, зв’язані з доставкою та страхуванням. Якщо товар(и) замінюється, то заміна продукту поширюється тільки на залишок обмеженого періоду гарантійного терміну, що датується з моменту придбання оригінального продукту.

Крім того, Freebord запчастини, які підлягають заміні, але були зняті з виробництва , будуть замінені схожими моделями за характеристиками.

Уповноважені представники Freebord або дистриб’ютори не мають повноважень жодним чином змінювати умови цієї гарантії. Ця гарантія надає конкретні юридичні права які можуть відрізнятися в залежності від країни вашого знаходження Усі гарантії, передбачені законодавством країни, включаючи гарантії для продажу та придатності для конкретної мети, обмежуються тривалістю письмової гарантії. Деякі країни не дозволяють обмежень на тривалість гарантії, тому вищезгадане обмеження може не застосовуватися до вас. За винятком будь-яких гарантій, що маються на увазі законодавством країни, вищезазначена обмежена терміном гарантія, є ексклюзивною і не замінюється іншими гарантіями, угодами і аналогічними забов’язаннями виробника або продавця.

Як це працює:

* Всі продукти повинні бути повернуті до нас до закінчення терміну дії гарантії і повинні супроводжуватися датованим доказом покупки.

* Усі продукти повинні бути застрахованними та відправлені за рахунок Власника. Freebord не несе відповідальності за товари під час доставки від Власника до нас. Вартість доставки не відшкодовується.

* Відновлений або замінений товар буде повернутий у визначені строки.

* Вартість доставки за повернення буде оплачена нами.

Умови Гарантії (Повернення)

Невикористані товари можуть бути повернуті на повне відшкодування (без урахування вартості доставки) протягом 14 днів після дати покупки. Вартість відкритого товару знижуеться на 25% (див. рекомендації) На жаль, товар що був у використані не підлягає поверненню.

Правила повернення

* Повернення та обмін приймається лише протягом 14 днів з дати виставлення рахунку і повинні супроводжуватися оригіналом чеку.

* Усі товари не мають підлягатись використанню та мають бути придатні для перепродажу. Якщо ви відкрили пластикове пакування дошки або закріпили підвіску/кріплення, з вас буде стягнуто до 25% плати за відшкодування.

* Всі оригінальні запчастини, упаковка, пакувальні матеріали та мітки повинні бути повністю новими і неушкодженими. Винятки будуть існувати, якщо є дефект виробника (див. Умови гарантії).

* Одяг повинен бути немитим і не одягненим із усіма прикріпленими лейбами.

* Дошка та запчастини мають бути повернуті нерозкритими і невикористаними. Наклейки і DVD повинні бути невикористаними і закритими.

Повернуті товари підлягають перевірці до видачі відшкодування або обміну. Після визначення стану продукту, ми повернемо кошти або обміняємо продукт. Оплата буде здійснена (за винятком оригінальних витрат на доставку та/або плати за відшкодування) на Вашу кредитну картку або банківський рахунок протягом 7 – 14 робочих днів, після отримання нами повернутого продукту. Клієнти несуть відповідальність за всі витрати на доставку, якщо продукт несправний або була помилка в наповненні замовлення, в цьому випадку ми будемо раді надати зворотній телефонний дзвінок.

Для обміну продуктів, товар(и) повинні бути повернуті не використаними і в стані для перепродажу (як зазначено вище). Письмове пояснення причин обміну з вашою контактною інформацією, включаючи оригінал чеку про покупку повинні надаватися з продуктом. Будь-які додаткові витрати та/або вартість доставки будуть списані з наданої кредитної картки.

Повернення, обміни та гарантійні випадки повинні бути подані до:
Freebord Європа
Повернення
Барріо Барреіро
Райнанте, Іспанія

Якщо у вас виникли питання, проблеми, занепокоєння або відгуки, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою [email protected].